Vložiť životopis

Pracuj v Nemecku bez nemčiny ako operátor výroby!

  • Odbor: Výroba a průmysl
  • Druh pomeru: HPP
  • Miesto výkonu práce: Weissensee, Nemecko
  • Nástup: ihneď
  • Minimálne vzdelanie: Středoškolské
  • Jazykové znalosti:
  • Mzda: 8-9€/netto na hodinu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– výroba komponentov pre automobilový priemysel
– montáž, lakovanie, obsluha strojov a iné pomocné práce vo výrobe

Pracuje sa na nepretržitej prevádzke, 8- hodinové zmeny.

Zamestnanecké výhody, benefity

– možnosť pracovať nadčasy
– ubytovanie ZDARMA
– každý mesiac príspevok na dopravu 50€
– stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti Mubea

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem vycestovať, zašlite svoj životopis na nabor@lutoautomotive.com alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 914 340 560.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 20 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť Mueba sa zaoberá výrobou pružinových komponentov pre automobilový priemysel. Ich zákazníkmi sú výrobcovia automobilov po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– skúsenosti v sklade
– ochota vycestovať okamžite
– dobrý zdravotný stav
– chuť pracovať, vzdelávať sa a učiť sa novým veciam
Vložiť do obľúbených

Lokalita: Weissensee, Nemecko

Túto ponuku pre vás spracoval

Mgr. Nikola Černická Personálny konzultant, Bratislava
+421 914 340 560
nikola.cernicka@lutoautomotive.com