Vložit životopis

Operátor CNC strojů i bez znalostí jazyka, Německo

  • Obor: Strojírenství
  • Druh poměru: HPP
  • Místo výkonu práce: Německo
  • Nástup: ihned
  • Minimální vzdělání: Středoškolské
  • Jazykové znalosti:
  • Mzda: 11,50 - 12,50 €/ hod.netto

Náplň práce:

Hledáme šikovné CNC operátory, kterých náplní práce bude:
– obsluha nebo seřizování CNC strojů – jeden z typů fréz, soustruhů, nebo brusek
– práce se systémem Fanuc, Siemens nebo Sinumerik
– sériová výroba
– místo pracoviště – Laupheim/ Allmendingen – v blízkosti německého Ulmu

NUTNÁ pracovní zkouška přímo v německé společnosti. Vlastní automobil výhodou – poskytujeme příspěvek na pohonné hmoty.Po pracovní zkoušce možný nástup IHNED. Nejedná se o turnusové zaměstnání.

Nabízíme:

– stabilní a dlouhodobé zaměstnání v zahraničí
– HPP na dobu neurčitou – česká smlouva
– výhodné platové ohodnocení – 11,5 – 12,5 eur v čistém / hodina (dle zkušeností a znalostí NJ)
– příspěvek na dopravu
– ubytování zdarma

Požadujeme:

– zkušenosti s obsluhou a seřizováním CNC strojů
– znalost čtení technické dokumentace
– i bez znalostí německého jazyka (přítomný tlumočník)
– zájem o dlouhodobou práci v zahraničí
– možnost nastoupit do měsíce
Vložit do oblíbených

Lokalita: Německo

DSC00609

Tuto nabídku pro vás zpracoval

Mgr. Martina Gajdošíková Personální konzultant, Praha
+420 734 159 054
martina.gajdosikova@lutoautomotive.com